Trochę historii
Akademia Językowa Oxford powstała w 2008 roku w Chotomowie. Obecnie rozpoczynamy kolejny rok pracy nad wypracowaniem dobrych wzorców edukacji językowej.

Motywuje nas sukces: zaufało nam wielu uczniów, którzy widzą efekty pracy pod okiem naszych lektorów.

Co nas wyróżnia?
1. Unikalny system FAST INFO Opracowany po to, aby uczeń był poinformowany nawet podczas nieobecności na zajęciach
2. e-mail z informacjami organizacyjnymi oraz dodatkowymi ćwiczeniami informacje na temat zakresu wprowadzonego materiału oraz sprawdzianach wysyłane elektronicznie
3. informacje e-mail na temat najważniejszych wydarzeń w trakcie trwania semestru (konkursy, prezentacje, spotkania).
Co nas wyróżnia?
Unikalny system nauczania opracowany po to, aby uczeń osiągał jak najlepsze wyniki, ale przeze wszystkim po to, żeby lubił uczyć się z nami języka.
Nasze motto

KLUCZ DO SUKCESU TO SPRAWIĆ, ABY NAUKA BYŁA PRZYJEMOŚCIĄ!

Dlaczego my?
1. Doskonałe standardy edukacji językowej
2. Doświadczeni lektorzy
3. Wysoka efektywność nauczania potwierdzona bardzo dobrymi wynikami testów