O Akademii Językowej OXFORD

Akademia Językowa OXFORD to miejsce, w którym uczymy z pasją.

Szkoła powstała w 2008 roku, jako Szkoła Językowa Oxford. W 2013 roku przeistoczyła się w Akademię Językową Oxford. Założycielką Akademii jest Magda Borzymowska, absolwentka Anglistyki i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, stypendystka University of Oxford.

Uczenie to nasza pasja i źródło radości na co dzień. Skąd się bierze? Z uśmiechu na twarzach naszych uczniów, z ich optymizmu, pozytywnych ocen, sukcesów i życzliwości. Uczenie to nie tylko praca, to przede wszystkim misja. Nasi uczniowie to widzą i z chęcią angażują się w proponowany przez nas proces edukacyjny.

O nauce języka w kilku słowach...
Progres językowy wymaga dobrego nauczania oraz wkładu pracy własnej ucznia.
Nasi lektorzy to osoby doświadczone i wykształcone językowo, potrafiące prowadzić zajęcia ciekawie i efektywnie, ale przede wszystkim  zaangażowane i kochające swoją pracę. To oni motywują uczniów sprawiając, że nauka staje się przyjemnością i przygodą, a postęp językowy ważnym do osiągnięcia celem. Są źródłem wiedzy, lecz również pomocy i inspiracji. Są przewodnikiem i przyjacielem.
Zapraszamy dzieci i dorosłych na zajęcia językowe, lekcje matematyki, plastyki z elementami arteterapii, programowania, na jogę dla dzieci i dorosłych, zajęcia logopediii i terapii ręki. Szczegóły na www.oxfordcentre.pl.

ZNIŻKA 5%: jeśli dziecko korzysta z zajęć językowych w Akademii Oxford i chce uczęszczać dodatkowo na inne zajęcia, np: matematyki, programowania, plastyki lub jogi w Oxford Centre, na każde z zajęć grupowych w Oxford Centre przysługuje zniżka 5%.

Do zobaczenia w Akademii Oxford.

Magdalena Borzymowska

​Założycielka Akademii

Trochę historii
Akademia Językowa Oxford powstała w 2008 roku w Chotomowie. Obecnie rozpoczynamy kolejny rok pracy nad wypracowaniem dobrych wzorców edukacji językowej.

Motywuje nas sukces: zaufało nam wielu uczniów, którzy widzą efekty pracy pod okiem naszych lektorów.

Nasze motto

KLUCZ DO SUKCESU TO SPRAWIĆ, ABY NAUKA BYŁA PRZYJEMOŚCIĄ!

Co nas wyróżnia?
1. Unikalny system FAST INFO Opracowany po to, aby uczeń był poinformowany nawet podczas nieobecności na zajęciach
2. e-mail z informacjami organizacyjnymi oraz dodatkowymi ćwiczeniami informacje na temat zakresu wprowadzonego materiału oraz sprawdzianach wysyłane elektronicznie
3. informacje e-mail na temat najważniejszych wydarzeń w trakcie trwania semestru (konkursy, prezentacje, spotkania).
Co nas wyróżnia?
Unikalny system nauczania opracowany po to, aby uczeń osiągał jak najlepsze wyniki, ale przeze wszystkim po to, żeby lubił uczyć się z nami języka.
Dlaczego my?
1. Doskonałe standardy edukacji językowej
2. Doświadczeni lektorzy
3. Wysoka efektywność nauczania potwierdzona bardzo dobrymi wynikami testów